می بند جدید (می بند4) با قابلیت های خود بازار را تحت الشعاع قرار داده این قابلیت ها نظیر کنترل پخش موسیقی، قابلیت shutter قرار دادن گوشی خود و … . همانطور که می دانید پیش فرض نرم افزار برای استفاده از آن به جای ریموت کنترل دوربین گوشی هوشمند وجود ندارد. امید است اسکریپت Shutter Remote برای Mi Band 4 در نسخه بعدی در دسترس باشد.

خوشبختانه نرم افزارهای واسطی در این خصوص وجود دارد که این نقیصه را برطرف می کند. از این رو ، فعلاً ما برای اجرای این عملکرد هنوز به یک برنامه شخص ثالث احتیاج داریم که یکی از این نرم افزارها Mi Band 2/3/4 & Amazfit Selfie است.

استفاده از Mi Band 2/3/4 & Amazfit Selfie به جای ریموت کنترل دوربین گوشی

نرم افزار Mi Band 2/3/4 & Amazfit Selfie از Google Play store  از طریق لینک پایین صفحه دانلود کنید. نرم افزار Mi Fit app را اجرا کرده و سپس وارد پروفایل Mi Band 4 شوید.

سپس به انتهای صفحه بروید و آدرس بلوتوث (Bluetooth address) را کپی کنید و سپس برنامه Mi Band 2/3/4 & Amazfit Selfie را اجرا کنید و آدرس بلوتوث را روی Mac وارد کنید.

پس از انجام این کار، دکمه اتصال را فشار دهید تا گوشی با مچ بند جفت شود. در این مرحله یک اعلان لرزشی برای تایید عملیات جفت شدن به مچ بند ارسال می شود، حالا برنامه دوربین را باز کرده و از ریموت Mi Band 4 لذت ببرید.

   

 

 

فیلم  آموزشی نحوه استفاده از می بند 4 به جای ریموت کنترل دوربین گوشی

 

 

 

منبع: c.mi.com

منبع: Gadoga en

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه