با روتر شیائومی 4A Gigabit از سرعت باند دوتایی بی سیم 1167Mbps لذت ببرید و  با 300 مگابیت بر ثانیه سریعتر و روانب تر را تجربه کنید بیشترین باند 2.4 گیگاهرتز و 867 مگابیت بر ثانیه بیشترین باند شفاف 5 گیگاهرتزی، حداکثر سرعت بی سیم تا 1167 مگابیت بر ثانیه است باند 2.4 گیگاهرتز انتقال را در فواصل بیشتر ، با پوشش بهتر و نفوذ بهتر از طریق دیوارها ارائه می دهد. باند 5 گیگاهرتز از فناوری 802.11ac استفاده می کند تداخل کمتر و سرعت بالاتر برای یک تجربه روانتر از تماشای فیلم های HD و بازی های آنلاین چند نفره خواهید داشت

بعد از اتصال هوشمند،Smart Connect از  Mi Router 4A پشتیبانی می کند ، باندهای 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز را تحت یک نام Wi-Fi ارائه می دهد دیگر هیچ گیجی در شبکه Wi-Fi وجود ندارد اتصال به 2.4 گیگاهرتز عملکرد بهتری را از طریق دیوارها ارائه می دهد ، در حالی که 5 گیگاهرتز سرعت بالاتری را فراهم می کند. باند فرکانس مطلوب به طور خودکار توسط یک ترمینال باند دوگانه انتخاب می شود و 4 آنتن خارجی باعث می شود سیگنال بتواند از طریق دیواره ها بهتر عبور کند و بتواند پوشش همه جانبه و تست دقیق و با یک ساختار و پیکربندی داخلی با دقت طراحی شده عملکرد انتقال را تا حد زیادی بهبود می بخشد ، حتی در محیط های پیچیده.

برای پایداری بهتر سیستم، گرماگیرهای دوتایی خنک کننده با دو برابر می شوند

یک بستر فلزی تصفیه شده ویژه با نانو موادی ترکیب می شود که دارای ویژگی های تابشی حرارتی استثنایی است.

هم قابلیت جذب عالی گرما و هم اتلاف گرما را دارد تا دمای تراشه را به طور موثر کاهش دهد و پایداری سیستم را بهبود بخشد.

 Mi Router 4A  مجهز به تقویت کننده افزایش سیگنال و سیگنال Wi-Fi خوب و پوشش گسترده پشتیبانی می کند

چیپست بی سیم 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز PA و LNA را ادغام می کند. PA (تقویت کننده قدرت) به طور موثر قدرت انتقال سیگنال را تقویت می کند در حالی که LNA (تقویت کننده کم صدا) می تواند حساسیت گیرنده سیگنال را بهبود بخشد. اجازه می دهد تا سیگنال در فواصل بیشتر ، با نفوذ بهتر از طریق دیواره ها و پوشش بیشتر ، منتقل شود.

در عصر خانه هوشمند ، و دستگاه های بیشتر متصل به اینترنت  نیاز به اتصال شبکه پایدار بیشتر شده است و  Mi Router 4A دارای یک حافظه بزرگ 64 مگابایتی است از ثبات انتقال داده و اتصال پایدار هر دستگاه دسترسی اطمینان حاصل می کند

الگوریتم تصحیح خطای هوشمند

سیگنالهای ضعیف را برای انتقال پایدار و کارآمد بهبود می بخشد و پهنای باند 5 گیگاهرتز از الگوریتم تصحیح خطای LDPC (کد برابری با تراکم کم) برای افزایش قابلیت های ضد پارامتر در هنگام انتقال داده پشتیبانی می کند. برای بهبود کارایی در انتقال داده ، پوشش سیگنال Wi-Fi به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

زمانی را که کودکان در اینترنت می گذرانند و محتوایی که به آنها دسترسی دارند را به راحتی مدیریت کنید تا از ایمنی آنلاین آنها اطمینان حاصل کنند با تنظیم مدت زمان آنلاین بودن یک دستگاه ، به طور موثر اوقات آنلاین خانواده خود و وب سایتهایی که می توان به آنها دسترسی داشت را مدیریت کنید  . همراه با عملکرد محدودیت سرعت هوشمند، می توان سرعت هر دستگاه دسترسی را محدود کرد تا از ازدحام شبکه ناشی از دستگاه های جداگانه جلوگیری شود.

وقتی کاربران غیر مجاز به Wi-Fi شما دسترسی دارند ، هشدار تلفنی دریافت کرده و آنها را فوراً مسدود کنید.

وقتی دستگاه ناشناخته بدون اجازه از سیگنال Wi-Fi استفاده می کند ، برنامه Mi WiFi می تواند اعلانی را برای اطلاع کاربر به اتصال دستگاه جدید ارسال کند.

اگر دستگاه مشکوکی بخواهد به شبکه بپیوندد ، بسته به سطح امنیت ، اتصال دستگاه به طور خودکار مسدود می شود ، یا از شما خواسته می شود که با یک فشار این دستگاه را مسدود کنید.

تنظیمات اینترنت به اندازه کافی سریع ، آسان و ساده است بطوری که اعضای مسن تر خانواده نیز از عهده تنظیمات آن براحتی برمی آیند.

پوشش محافظ محیط زیست

برای محافظت از محیط زیست روکش و بسته بندی Mi Router 4A قابل بازیافت هستند و در آن مواد سازگار با محیط زیست بکار رفته که آسیب های زیست محیطی را کاهش می دهد تا بتوانیم از سیاره ارزشمند خود محافظت کنیم

ابزار تست پایداری روتر در شرایط خاص

با همکاری تولیدکنندگان معتبر ابزار آزمایش بین المللی مانند Spirent و lxia ، ما آزمایشات گسترده ای را برای شبیه سازی سناریوها در خانه و عملکرد روتر تحت شرایط مختلف انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که روتر در شرایط مختلف قادر به پایداری کار می کند

طراحی بدنه روتر با فرم هندسی ساده و پوسته پلاستیکی مات بدون روکش با دوام و رنگ سفید ساده که با خانه هارمونی زیادی خواهد داشت.

منبع : www.mi.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه