دستبند سلامتی Mi Band 4 یکی از محصولات پرطرفدار شیائومی هست که امکانات و قابلیت های گسترده ای رو در قیمتی مناسب در اختیار کاربر قرار میده. اگر شما هم از جمله کاربران می بند 4 هستید، حتماً با مشکل زبان دستبند مواجه شدید، چرا که این دستبند سلامتی به طور پیش فرض از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنه. اما جای هیچ گونه نگرانی وجود نداره، چرا که ما در این مطلب، روش فارسی کردن می بند 4 رو به شما آموزش خواهیم داد. برای فارسی کردن دستبند سلامتی Mi Band 4 (نسخه چین یا نسخه گلوبال فرقی ندارد)، در هر صورت دو راه حل وجود دارد در روش اول ممکن است بعد از مدتی  فارسی سازی غیرفعال شود اما در روش دوم، که یک مقدار پیچیده تر و زمان برتر است فارسی سازی دائمی است.

 

نکته: در ابتدا توجه داشته باشید که برای نصب این نسخه اپلیکیشن باید اندروید گوشی شما نسخه ی 7 و یا 7 به بالا باشد و در غیر اینصورت می توانید اپلیکیشن را روی یک دستگاه دیگر نصب کنید و با استفاده از اون فریمور مچ بند رو تغییر بدهید.

روش های فارسی کردن Mi Band 4

روش اول:

نکته: توجه داشته باشید که برای دریافت نکردن پیغام های تبلیغاتی اپلیکیشن Notify & Fitness، باید نسخه کرک شده  Pro این اپلیکیشن را دانلود کنید. و نکته مهم این است که  نسخه کرک شده نباید به روز رسانی شود.

در ابتدا اپلیکیشن Mi Fit را از روی گوشی خود پاک کنید و فریمور بین المللی می بند 4 را که  نسخه بین المللی اپلیکیشن Mi Fit هست نصب کنید. بعد از نصب نسخه بین المللی، مچ بند  را با اون جفت کنید تا فریمور دستگاه به نسخه بین المللی تغییر کند.

حالا اپلیکیشن Notify & Fitness را از Google Play دانلود و نصب کنید و بعد از اجرای اپلیکیشن، به منوی Tools بروید و گزینه Mi Band Language را روی زبان فرانسوی یا روسی قرار دهید.

در بخش Settings، بخش Advanced را انتخاب کنید و تیک  Right-to-left text را بزنید.

حالا وارد اپلیکیشن Mi Fit شده و گزینه های Incoming Call و App Alert را غیرفعال کنید.

وارد اپلیکیشن Notify & Fitness شده و گزینه Show notification text را فعال کرده و اپلیکیشن های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

روش دوم:

در ابتدا اپلیکیشن Mi Fit را از روی گوشی خود پاک کنید و فریمور بین المللی می بند 4 را که  نسخه بین المللی اپلیکیشن Mi Fit هست نصب کنید. بعد از نصب نسخه بین المللی، مچ بند  را با اون جفت کنید تا فریمور دستگاه به نسخه بین المللی تغییر کند.

اپلیکیشن Mi Fit را از روی گوشی پاک کنید و نسخه دست کاری شده Mi Fit را دانلود و نصب کنید و مچ بند خودتون با اون Pair کنید.

حالا نسخه دست کاری شده Mi Fit را هم پاک کنید و با استفاده از File Manager وارد حافظه گوشی شده و به پوشه freemyband بروید و سپس کد فعال سازی Auth Key مچ بند را که داخل یک فایل متنی ذخیره شده، کپی کنید و بعد  اپلیکیشن Notify & Fitness شیائومی را اجرا کنید. از کد فعال سازی کپی شده برای جفت کردن دستبند با اپلیکیشن استفاده کنید. اگر اپلیکیشن به صورت خودکار مراحل جفت شدن رو اجرا نکرد، از منوی سمت چپ برنامه، گزینه Replace with new Mi Band را انتخاب کنید. بعد از جفت شدن، از منوی Tools زبان مچ بند را روی فرانسوی یا روسی قرار بدهید سپس به منوی Setting بروید و از قسمت Advanced، تیک Right-to-left text را فعال کنید.

حالا Mi band4 شما فارسی شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه