اگر به دنبال یک سپر دفاعی مقاوم برای مراقب از سلامتی خود در برابر آلودگی هوا هستید، یک ماسک تخصصی انتخاب کنید.که بر کاهش خطر آلاینده‌های موجود در هوا روی بدن شما تاثیر دارد بنابراین برای مقابله با عوارض مخرب هوای آلوده، به فکر تهیه یک ماسک تخصصی و حرفه‌ای باشید. ماسک‌های فیلتردار با آرگونومی استاندارد در طراحی، بهترین گزینه برای حفاظت از سلامتی شما در مقابل استنشاق آلاینده‌های موجود در هوا هستند.

طراحی ماسک تنفسی شیائومی مدل Zhimi Light Breathing Haze

اگر ماسک تنفسی، طراحی استاندارد و مطابق با آرگونومی صورت نداشته باشد، علیرغم بدنه با کیفیت و فیلتر، هیچ فایده‌ای برای شما نخواهد داشت. پس برای خرید ماسک، به این نکته دقت داشته باشید که بدنه با کیفیت در کنار طراحی استاندارد کارایی پیدا می‌کند. این ماسک فیلتردار شیائومی، کاملا صورت کاربر را پوشش داده و مانع محکمی در برابر نفوذ هوای آلوده به داخل ماسک می‌شود. یکی از نقاط قوت ماسک تنفسی شیائومی مدل MI QHXFMKZ/01ZM طراحی یکپارچه آن است که بدنه و بند پشت گوش ساختار جدا از هم ندارند. این ماسک علاوه بر پنج لایه محافظ در برابر نفوذ آلودگی، مجهز به فیلتر طراحی شده که برای شهرهای صنعتی با هوای آلوده به ذرات معلق مناسب است.

تصفیه هوا تا 97 درصد

ماسک تنفسی جیمی شیائومی با راندمان 97درصد تصفیه گرد و غبار تولید شده است .فیلتر 5 لایه این محصول از مواد پلی کازئین ساخته شده است که با محیط زیست سازگاری دارد .تهویه سریع هوا باعث تنفس سبک و تمیز برای مصرف کننده میگردد.

ماسک تنفسی جیمی شیائومی به سادگی قابل تعویض میباشد. ماسک جدید Chi Light Haze دارای استاندارد حفاظت KN95 است که می تواند به طور مؤثر مانع ورود ذرات با سایز مشخص PM 2.5 شود. جدا از این، ماسک در برابر غبار، گرده، گازهای خروجی خودرو و سایر ذرات مضر در هوا نیز موثر عمل می کند. ماسک مشکل و ناراحتی ای هنگام پوشیدن ایجاد نخواهد کرد، زیرا با استفاده از غشاء کششی TPU و مواد کامپوزیتی کتان پلی اورتان سازگار با محیط زیست تولید می شود. این ماده شکل چهره کاربر را وقتی به طور مداوم استفاده شود، به خود می‌گیرد. بند ها نیز از مواد کاربر پسند ساخته شده اند که باعث ایجاد ناراحتی نمی شوند.

ماسک های تنفسی Chi Light Haze همچنین به یک قلابِ گوشِ سه جایگاهی مجهز شده اند که باعث می شود حتی زمانی که کاربر عینک می زند، راحت پوشیده شوند. دریچه تنفسی نیز بهبود یافته است، بنابراین مقاومت در برابر استنشاق را از ۱۷۵Pa به ۱۰۰Pa کاهش می دهد. در حالی که مقاومت در برابر خروج تنها ۴۵ پاسکال می باشد، بنابراین باعث می‌شود همیشه از خشک ماندن ماسک مطمئن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه