این محصول توسط Wiha Tools، تولید کننده مشهور ابزار دستی جهت استفاده در تجارت و صنعت که دفتر مرکزی‌اش در Schonach im Schwarzwald بادن-وورتمبرگ آلمان قرار دارد، ساخته شده است. این شرکت بیش از ۸۰ سال تجربه در ساخت ابزارهای با کیفیت بالا دارد.

پیچ گوشتی الکتریکی Wiha توسط یک موتور مغناطیسی قوی قدرت رسانی می‌شود. این ویژگی کار کردن با آن را آسان کرده و کار کردن دست و پا گیر با پیچ‌گوشتی‌های دستی را برطرف می‌سازد، بنابراین باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شده و با نصف نیرو، دو برابر نتیجه را تحویل می‌دهد.

دسته آن شکل هشت وجهی ارگونومیک مانند یک هشت ضلعی را بکار می‌گیرد. این طراحی باعث می‌شود تا بتوانید آن را با کف دست راحت بگیرید و با نیرویی کم، پیچشی راحت و قوی داشته باشید. این نسخه با دو چراغ LED در قسمت جلوی واحد اصلی همراه شده است. هنگام کار، چراغ روشن می‌شود و آن را برای استفاده در یک محیط تاریک مناسب می‌سازد. محل قرارگیری چراغهای LED به گونه‌ای می‌باشد تا اطمینان حاصل سازد که کل منطقه کار، بدون هیچ سایه‌ای کاملاً روشن شود.

علاوه بر این، پیچ گوشتی الکتریکی Wiha شیائومی با یک میله اضافی قابل جدا شدن ۱۰۵ میلی‌متری برای عملکرد در فضاهای باریک همراه است. این پیچ گوشتی با داشتن انواع مختلفی از سرها، کاربرد گسترده‌تری دارد. تمام دسته‌های این سر پیچ‌ها دارای نیروی مغناطیسی هستند. موتور الکتریکی آن نیز توسط یک باتری لیتیومی با قدرت بالا ۱۸۶۵۰ پاور با کارکرد ۱۵۰۰mAh قدرت رسانی می‌شود. این باتری برای رسیدن به شارژ کامل به ۱٫۵ ساعت زمان نیاز دارد. همچنین، با یک بار شارژ حدود ۱۲۰ پیچ را می‌توان بست. این پیچ گوشتی به یک درگاه شارژ USB Type-C با یک کابل دیتا، برای شارژ کردنی آسان همراه است.

دو دسته مختلف سر پیچ وجود دارد که از دو گشتاور مختلف ۰٫۴Nm و ۱Nm پشتیبانی می‌کنند. دسته‌ای با یک حلقه سبز رنگ که با حداکثر گشتاور ۰٫۴ نیوتن متر کار می‌کنند. از طرف دیگر، دسته‌ دارای حلقه‌ نارنجی رنگ با گشتاور ۱ نیوتن متر می‌چرخد. به منظور جلوگیری از لغزش هنگامی که پیچ بسته می‌شود و قبل از رسیدن به حداکثر گشتاور، یک ویژگی قفل خودکار وجود دارد. این ویژگی مانع از ادامه چرخش پیچ گوشتی می‌شود که در هنگام لغزش می‌تواند به سایر قسمت‌ها آسیب برساند یا پیچ را بساید. پیش بینی می‌شود پیچ گوشتی الکتریکی Wiha شیائومی از ۹ اکتبر فروش خود را در چین آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه