با اینکه Mi Band 4 دارای یک DNA ورزشی است، اما کاربران زیادی علاقه دارند که در هنگام ورزش به موسیقی گوش کنند. به همین دلیل است که در بین بسیاری از ترفندهای این مچ بند، امکان کنترل پخش کننده موسیقی موبایل بدون نیاز به بیرون آوردن گوشی موبایل از جیب شما وجود دارد. بنابراین ما باید چندین پارامتر را در این می بند 4 تنظیم کنیم تا همه چیز به درستی کار کند.

Mi Band 4 به گونه ای طراحی شده است که در همه حالتها استفاده شود(در هنگام ورزش، استراحت، خواب و …) و برخی از  کاربران هرگز مچ بند خود را خاموش نمی کنند ، حتی هنگام دوش گرفتن ، زیرا بدون هیچ مشکلی می تواند در برابر آب مقاومت کند. به این ترتیب فعالیت بدنی در همه زمان ها ثبت می شود. به هر حال با این ویژگی ما می توانیم موسیقی را بوسیله Mi Band 4 به راحتی کنترل کنیم.

پخش موسیقی در برنامه های دیگر 

بخاطر داشته باشید که با Mi Band 4 می توانیم پخش کننده موسیقی موبایل را کنترل کنیم و  با برنامه هایی مانند Spotify ، Deezer ، YouTube یا حتی Netflix کار می کند (محبوب ترین برنامه هایی که پخش کننده دارند از مچ دست ما قابل کنترل است). در ضمن برای ادارهاین برنامه ها  نیازی به عضویت در مدلهای پریمیوم نیست.

دسترسی به پخش کننده

پس از نصب برنامه و دستبند متصل به تلفن همراه خود از طریق بلوتوث ، می توانیم با کشیدن صفحه اصلی Mi Band 4 از راست به چپ به پخش کننده دسترسی داشته باشیم. در آن زمان بازیکن ظاهر می شود. به خاطر داشته باشید که کنترلها بدون توجه به نوع کاربردی که می خواهیم کنترل کنیم یکسان هستند: تغییر آهنگ ، مکث یا رزومه کاری و افزایش و کاهش صدا. صفحه Mi Band 4 اطلاعات مربوط به خواننده یا زمان اجرای موسیقی را نشان می دهد. همچنین می توانید از منوی پخش کننده دستبند به قسمت گزینه ها دسترسی پیدا کنید و بین قسمت “گزینه ها” حرکت کنید.

تنظیمات لازم

برای اینکه این برنامه به درستی کار کند ، باید در Mi Fit تنظیماتی را انجام دهید تا در پس زمینه هم اجرا شود تا بتوانیم برنامه هابی را که می خواهیم از طریق مچ بند کنترل کنیم. برای این کار وارد My Fit می شویم و نمایه خود را انتخاب می کنیم. سپس بر روی My Smart Band 4. بر روی منوی مدیریت برنامه ها / شروع خودکار کلیک کنید ، ما باید به عنوان Spotify فعال ، یوتیوب و تمام برنامه هایی که می خواهیم از مچ بند کنترل کنیم ، علامت گذاری کنیم.

مدیریت باتری

در ضمن وارد بخش مدیریت باتری شوید و باتری را در حالت بدون محدودیت قرار دهید تا Mi Fit بتواند در پس زمینه اجرا شود و موسیقی همیشه از مچ بند قابل کنترل خواهد بود. در غیر این صورت برای فعال کردن موسیقی مجبور خواهیم بود به طور مداوم وارد برنامه بشویم. اکنون می توانیم موسیقی را که در موبایل ما در حالت پخش می باشد بدون نیاز به بیرون آوردن گوشی موبایل از جیب کنترل کنیم.

توجه : در انجام مراحل دقت کنید فروشگاه های شیائومی مسئولیتی در بوجود آمدن مشکل در می بند شما ندارد.

فیلم تنظیمات می بند 4 برای رفع مشکل عدم نمایش نام آهنگ

منبع :itigic.com

منبع: Gadoga en

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه